Starostlivosť o zdravie


O zdravie je potrebné sa starať, to vie každý. Uvedomujeme si to najmä s pribúdajúcim vekom alebo keď nás prekvapí choroba. Okrem samotnej liečby je však potrebná aj prevencia. Pravidelné prehliadky u lekárov by mali byť samozrejmosťou pre každého z nás bez ohľadu na vek.

Dôvera má zmluvu s viac ako 90 percentami všetkých lekárov. Ak však plánujete z akéhokoľvek dôvodu navštíviť nezmluvného lekára, môžete. Našim poistencom preplatíme aj takéto ošetrenie až do výšky 80 percent z ceny zákroku. Diabetikom zadarmo poskytujeme program DôveraPomáha diabetikom , ženy môžu využiť prednostné objednanie na mamografiu už do 10 dní.

Poistenci Dôvery majú zľavy v najznámejších kúpeľoch. Ak si váš stav vyžiada hospitalizáciu, preverte si, či môžete využiť niektorú z 36 nadštandardných izieb Dôvery po Slovensku. Máte nárok na ubytovanie za polovicu oproti poistencom iných poisťovní.

Nadštandardné izby v nemocnici so zľavou 50 % Pridané 28. 09. 2017

Pobyt v nemocnici nie je pre nikoho z nás príjemný. Ak je však hospitalizácia nutná, ubytujte sa vo VIP nemocničných izbách. Naši poistenci ich majú za polovičnú cenu.

Zľavy v poliklinikách ProCare Pridané 19. 09. 2017

Naši poistenci majú zaujímavé zľavy v sieti zdravotníckych zariadení ProCare.

Zľavy v kúpeľoch Pridané 09. 08. 2016

Ako náš poistenec si môžete užiť kúpeľný pobyt v najznámejších slovenských kúpeľných zariadeniach so zľavou až do 15 %. Stačí sa preukázať svojím preukazom poistenca.

Program pre diabetikov Pridané 09. 08. 2016

Máte cukrovku alebo zvýšené riziko jej vzniku, tzv. prediabetes? Prinášame vám unikátny bezplatný program DôveraPomáha diabetikom, ktorý vás ešte aj odmení. Podrobnosti o ňom nájdete na stránke www.dovera.sk/cukrovka alebo na Dialinke 0850 850 888.

Peniaze navyše na zdravotnú starostlivosť Pridané 09. 08. 2016

Projekt Bojovníci za zdravie pomáha našim poistencom s akýmkoľvek zdravotným problémom. Môžu nás požiadať o príspevok na liečbu, zdravotné pomôcky či lieky, ktoré nie sú hradené zo zdravotného poistenia.

Lekári všade na Slovensku Pridané 09. 08. 2016

Ako náš poistenec môžete absolvovať vyšetrenie u ktoréhokoľvek lekára po celom Slovensku. Dokonca aj u takého, s ktorými nemáme zmluvu. Na plánované ošetrenie u nezmluvných lekárov vám poskytneme príspevok.

Ako dlho čakáte na operáciu? Pridané 08. 08. 2016

Čaká vás operácia? Tušíte, koľko na ňu budete čakať? Dôvera ako jediná zdravotná poisťovňa zverejňuje čakacie lehoty na operácie podľa oddelení v jednotlivých zdravotníckych zariadeniach.

Mamografia do 10 dní Pridané 08. 08. 2016

Vo vybraných zdravotníckych zariadeniach sa na preventívne mamografické vyšetrenie prsníkov dostanú naše poistenky už do 10 pracovných dní. Objednáme vás pohodlne telefonicky.

Zľava do kúpeľov pre darcov krvi Pridané 08. 08. 2016

Naši poistenci, držitelia plakiet za mnohonásobné darovanie krvi, môžu využiť zľavy až do výšky 25 % v najznámejších kúpeľoch Slovenska zameraných na reumatické ochorenia.

Liečba v Protónovom centre v Prahe Pridané 08. 08. 2016

Máme podpísanú zmluvu s Protónovým centrom v Prahe, jednotkou v liečbe onkologických ochorení, ktorá nie je dostupná na Slovensku.

Naspať